Посеред білого дня учора, четвертого жовтня, у церкву в селі Злинець Дубенського району проник невідомий. Чоловіка з хрестом у руках затримали місцеві жителі, які й викликали поліцію.

На місці події слідчо-оперативна група встановила, що 31-річний житель Хмельниччини без особливих труднощів проник усередину Свято-Онуфріївського храму, шарпнувши вхідні двері. Із собою зловмисник прихопив напрестольний хрест і Євангеліє. Привідкриті двері церкви помітила одна з місцевих жительок. Щоправда всередині нікого не застала, бо злодій тим часом заховався у дзвіниці. Але жінка навідалася і туди. Не очікуючи такого розвитку подій, чоловік, тримаючи у руках хрест, неадекватно зреагував на її появу та почав верзти казна що. На підмогу жінка покликала односельчан, які гуртом оточили дзвіницю і чекали приїзду поліції.

З’ясувалося, що чоловік кілька місяців тому оселився в Дубні у знайомої. Оскільки ніде не працював, то вирішив податися на багаті села. Пішки дістався до Злинця. Спочатку навідався у нежитлові господарства, а вже потім наніс «візит» у храм.

За фактом замаху на крадіжку за частиною 2 статті 15 та частиною 3 статті 185 відкрито кримінальне провадження. Зловмисникові, який затриманий в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу, повідомлено про підозру у скоєному кримінальному правопорушенні. Поліцейські перевіряють його на причетність до інших злочинів.

Повідомлення Відділ комунікації поліції Рівненської області.

pic

pic