72258 До завершення конкурсу "Будуємо Рівне" залишилися лічені дні. Конкурси. ПрофіБуд. Проекти - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
До завершення конкурсу

До завершення конкурсу "Будуємо Рівне" залишилися лічені дні

Якщо у Вашої дитини умілі ручки і багата уява, вона захоплюється графічним моделюванням, цікавиться технікою або любить будувати цілі містечка з конструкторів, тоді поспішіть взяти участь у ((http://www.rivne1.tv/Info/?t=581)(фотоконкурсі «Будуємо Рівне»)).

До 30 вересня 2016р. надсилайте дитячі роботи (фото, відео та малюнки) на сайт rivne1.tv у спецпроект Профі Буд та отримайте 1000 грн. на придбання розвиваючих іграшок від генерального партнера фотоконкурсу ЖК «Театральний».

Переможців буде визначено за найбільшою кількістю УНІКАЛЬНИХ КОМЕНТАТОРІВ!

Довідково: Будівництво ЖК Театральний розпочалось з облаштування будівельного майданчика. Для спокою мешканців прилеглих будинків було застосовано метод безшумного вдавлювання паль, адже в умовах щільної міської забудови або при сусідстві будівельного майданчика з муніципальними об'єктами застосування забивного занурення попросту неприпустимо. Такий спосіб монтажу вертикальних елементів фундаменту гарантує цілісність як монтованих, так і сусідніх опор. Після ретельних геодезичних досліджень було прийнято рішення обрати палі довжиною 14 метрів, 9-ого навантаження, адже ця місцевість має нестабільну основу ґрунту.

ЖК «Тетральний» - будь завжди в центрі.

НАДІСЛАТИ РОБОТУ

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: