Якщо Ви – подружжя з досвідом виховання власних, уже повнолітніх дітей, проживаєте на спільній житловій площі в м. Рівне, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо нову роботу – сімейний патронат.

Сімейний патронат допомагає дітям, чиї батьки деякий час не можуть опікуватися ними в силу різних складних життєвих обставин. Бувають випадки, коли через недбалість або жорстоке поводження дітям загрожує небезпека. Інколи у дітей хворіють або помирають батьки, й за ними нікому доглядати.

Сьогодні 40 дітей сиріт виховуються в сімейних умовах.

Рівненський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді всебічно сприяє розвитку та функціонуванню в місті сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На сьогодні в місті Рівне створено 4 дитячих будинки сімейного типу та 5 прийомних сімей в яких виховується 40 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Центр постійно здійснює пошук кандидатів у прийомні батьки серед членів міської громади. В результаті проведення рекламної кампанії протягом 2016 року з питань створення ПС/ДБСТ звернулося 5 осіб, яким було надано 22 консультації.

1 особа пройшла первинне навчання у Рівненському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та на сьогодні є кандидатом у прийомні батьки.

Патронатні батьки проходять спеціальну підготовку – навчальний курс, який дозволяє опанувати всі нюанси роботи з дітьми, які через складні життєві обставини не можуть бути з рідними мамою і татом.

Патронатним батькам гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

Основну інформацію про сімейний патронат, ролі та функції патронатних батьків Ви можете отримати в Рівненському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Рівне, вул. Шевченка, 45 т. 62-06-06; 26-17-82

Прес-служба Рівненської міської ради.