Одного з керівників Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області викрила на хабарництві Служба безпеки України спільно з внутрішньою безпекою ДФС та прокуратурою. Проте кореспондент Першого місцевого, яка перебуває на брифінгу, повідомляє, що за словами очільника ГУ ДФС у Рівненській області, нікого з працівників ДФС не затримували.

Кореспондент Першого місцевого Інеса Пославська, що перебувала на брифінгу, повідомляє, що СБУ нікого не затримало з працівників ДФС. Очільник ГУ ДФС Дмитро Зайцев коротко розповів про "відвідини" правоохоронців. Зокрема те, що робочий день розпочався з візиту працівників СБУ. Однак, на затриманні був лише як свідок. Нікого з працівників ДФС не затримано. На запитання журналістів не відповів, лише зазначив, що за детальною інформацією звертатися до прес-служби, або шукати інформацію на веб-сайті.

Нагадаємо, одного з керівників Головного управління Державної фіскальної служби у Рівне нській області викрила на хабарництві Служба безпеки України спільно з внутрішньою безпекою ДФС та прокуратурою.Високопосадовець систематично одержував гроші з підприємців за сприяння у відшкодуванні податку на додану вартість. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Зокрема, за безперешкодне відшкодування ПДВ з держбюджету здирник отримав 238 тисяч гривень від підприємства, що займається експортом деревини. До корупційної діяльності зловмисник долучив родичів - посередником виступала його сестра, а гроші перераховувалися на рахунок дружини.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії.pic

pic