Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Парки відпочинку стають найнебезпечнішими місцями – одразу після настання темряви

Парки відпочинку стають найнебезпечнішими місцями – одразу після настання темряви

Парки відпочинку стають найнебезпечнішими місцями – одразу після настання темряви. Рівненські міліціонери б'ють на сполох – центральний парк не освітлюється і саме це сприяє росту злочинності в обласному центрі. Щодня правоохоронці затримують десятки людей, які перетворюють зону відпочинку на місця скоєння злочинів та розпивання алкоголю.

Рівняни можуть спати спокійно - сотня правоохоронців виходить на нічне чергування. Рівненський міський парк імені Тараса Шевченка. До цього місця увага міліціянтів прикута чи не найбільше. Адже з настанням темряви зона відпочинку перетворюється на зону небезпеки.

Іван Краля патрулює парк вже півроку – всяке було каже, найчастіше доводиться мати справу з любителями випити в громадському місці.

Штраф та лекція студентам, ті обіцяють що востаннє. Сьогодні все спокійно інколи і до бійок доходить розповідають міліціянти – парк великий, а їх тут лише двоє

Провідують міліціонери і так звані притони. Їх у Рівному також вистачає.

Головне завдання патрульної служби - запобігти злочину, або швидко його розкрити. Оглянувши притони - повертаємось в парк. Тут ні світла ні людей. Рівнянин Володимир Шаховський прямує додому - каже йому ближче через темний парк, втім йде в обхід - так безпечніше.

14 злочинів у парку за останні два роки, якщо міські чиновники ігноруватимуть прохання міліціонерів освітити алеї парку – восени кількість постраждалих може збільшитися.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: