7 вересня 2016 року в місті Луцьк (Волинська область) відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 року народження та молодших.

На змагання була запрошена команда Рівне нської ОСДЮСШОР. Загалом у чемпіонаті брали участь понад 100 атлетів. Серед команди ОСДЮСШОР слід відмітити Салімчук Наталію (тренер Романчук М.С.), котра показавши особистий рекорд з бігу на 1500 м. (5.13.8 хв.), виборола золоту нагороду.

На першу сходинку п’єдесталу піднявся й Ніц Ілля (тренер Романчук М.С.). Його результат на 3000 м. – 10.18.5 хв. З бігу на 1500 м. серед юнаків, запекла фінішна боротьба розставила на перше і друге місця двох атлетів нашої ОСДЮСШОР. Отже, перше місце здобув Чернявка Олександр (тренер Машанєнков О.В.) з результатом 4.35.1 хв. На другому місці, програвши Олександру лише 4 десятих (4.35.5 хв.) опинився Годунко Олексій (тренер Нечипорук І.А.).

З бігу на 400 м. перше місце посів Голуб Ярослав (тренер Романчук М.С.). Його результат 50.7 с. У секторі стрибків у довжину серед дівчат, з результатом 4 м. 80 см., посіла друге місце Марія Козлинець (тренер Чулаєвська Н.Ю.).

Наші дівчата вибороли також дві медалі у фіналі 100-метрівки. Марія Джетібаєва (тренер Машанєнков О.В.) посіла першу сходинку п’єдесталу (її результат – 13.1 с.). Її подруга Анна Власюк (тренер Машанєнков О.В.) з результатом 13.4 с., посіла третє місце.

За крок до медалі з бігу на 100 м. серед юнаків опинився Фінчук Владислав (тренер Чулаєвська Н.Ю.). Його результат - 11.9 с. (четверте місце).

Про це повідомляє Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву.