Сьогодні, 8 вересня, у Горішніх Плавнях відбувається матч 8-го туру чемпіонату Першої ліги між командами "Гірник-Спорт" - "Верес". Вже традиційно ключові моменти гри читайте на сайті Rivne1.tv у текстовій трансляції.

Склад команд

pic

pic

0' Свисток арбітра. Початок матчу.

5' Кутовий у виконанні вересівців. М'яч влучає у ворота, але суддя не зараховує гол. Ймовірно, вбачає офсайд.

6' Суддя фіксує фол у центрі поля.

7' "Верес" пресингує.

8' Передача на фланг, на Герасимця. Орловський з м'ячем. Пас.

9' Затримався м'яч на лівому фланзі. Павлик атакує. Не вдалось гравцям "Гірник-Спорт" утримати м'яч.

10' Кутовий у виконанні "Гірник-Спорт". Небезпечний удар у штрафному майданчику "Вереса".

11' "Верес" вкидає мяч з=за бокової лінії. Пас на Зозулю.

12' "гірники" вкидають з=за бокової. Розігрують паси футболісти. Гірники переходять в атаку.

13' Пас на лівий фланг.

Корольов навішує. Максимець відіграв м'яч від воріт "Вереса".

15' "Гірники" намагаються атакувати, але рівняни відбирають мяч. Ведуть рівняни мяч до воріт суперника.

16' Зароблять "вересівці" стандарт біля воріт "Гірника". Кутовий вибиває Котляр. "Гірники" відбирають м'яч. атакують ворота "Вереса".

17' Яворський пробиває - м'яч пролетів повз ворота.

18' Ситников вводить м'яч у гру.

20' Осадчий з м'ячем, набирає швидкість. Не вдалось довести м'яч до воріт.

21' Фолить Яворський. Ведуть мяч гравці "Вереса" до воріт суперника. Аут. Западня вкидає мяч з-за бокової.

23' Ситников починає атаку. Пас назад захист. Довга передача. Осадчий з мячем. Намагається прострілити у штрафний майданчик.

24' Моісеєнко робить навіс у штрафну.

25' Небезпечний штрафний розігрує "Верес". Мяч у "гірників".

26' Яворський не за правилами зупинив Котляра. Стандарт розігрує Котляр. Удар! Ситников піймав м'яч.

28' Жорстко грає Моісеєнко, але в межах правил. Павлик підхоплю м'яч. Пас на Королькова.

29' Не втримали "гірники" м'яч. "Верес" веде м'яч.

30' Атака лівим флангом. М'яч вилітає за межі поля.

31' Атакує "Верес". Не успішно.

32' Степанюк отримав пошкодження, до нього вибігають медики, але він продовжує гру.

Невдалий пас. "гірники" втрачають м'яч.

33' Фолить "гірник" проти Козьбана. Котляр подає м'яч до штрафної. Небезпечний момент біля воріт "Гірника-Спорту". Не реалізували рівняни момент.

34' "Гірники" ведуть до воріт "Вереса". М'яч вийшов за межі поля.

35' Когут вибиває. Фолять проти Яворського. Розіграли м'яч. Бараннік програє гру у повітрі.

37' ГОЛ!!! З кута пробив Герасимець! 0:1 на користь"Вереса".

38' Ушкодження отримав Моісеєнко. Повертається у гру після допомоги медиків.

41' Яворський з м'ячем, намагається грати проти трьох суперників і продовжити атаку. Котляр пробивається до воріт "Гірника-Спорту". Його зупиняє Гарбар і порушує правила.

43' Червона картка у Олександра Гарбара.

45' ПЕРЕРВА. Завершився перший тайм.

46' Заміна у команди "Гірник-Спорт". На поле вийшов Марусич замість Осадчого.

47' "Верес" атакує. Удар, піймав голкіпер м'яч. Вибиває вперед.

49' Кутовий пробиває "Верес" (Котляр). ГОЛ!!! Неплях забиває м'яч у ворота "гірників". 0:2 на користь "Вереса".

50' Небезпечний удар. М'яч пролетів над воротами.

53' Котляр подає м'яч. Гірники ведуть м'яч. Але "Верес" швидко відбирає і переходить в атаку.

54' Контратака "Вереса". Удар. М'яч пролітає повз ворота "гірників"

56' "Гірники" ідуть у наступ, бортьба за м'яч. Котляр з м'ячем. Від Котляра неточний пас на Герасимця. Аут.

57' Ситников вибиває м'яч. Боротьба за м'яч. Неплях дає на лівий фланг. Орловський. Неплях. Пасують м'яч рівняни.

58' Яворський перехоплює м'яч. Зозуля виконує підкат в межах правил.

59' Когут вибиває м'яч.

60' Вибивають кутовий "гірники". Розігрують м'яч.

61' Жорстко грають обидві команди.

62' Лонко пасує. Корольоков з мячем. Голенко веде мяч до воріт "Вереса". небезпечно. Когут в межах правил піймав м'яч.

63' Козьбан пресингує біля воріт "Гірника-Спорту". Небезпечно. 64' Моісеєнко з мячем. Гра біля Вортім "Гірника-спорту". Не вдало. Мяч у голкіпера.

65' Лунко з м'ячем, Ченбай, Корольков. Бараннік, подача на Яворського.

67' Пробивають кутовий. Когут піймав м'яч.

69' Котляр подає кутовий. Борзенко забиває м'яч у ворота суперника. ГОЛ!!! 0:3 на користь "Вереса"

71' Жовта картка у Короткова. Готується заміна у "Вереса". Волошинович виходить замість Герасимця.

74' Заміна у "Гірник-Спорт". Кропивний виходить на поле замість Королькова.

76' Гра біля воріт "Вереса". Ченбай перехоплює м'яч. Дальня передача Баранніка. не вдається

78' "Гірники" з м'ячем ведуть до воріт "Вереса". Не вдало. Аут.

79' Сікорський з м'ячем. Атака. Пас на Степанюка. Удар. ГОЛ!!! 0:4 на користь "Вереса".

82' "Вересівці" з м'ячем, атака. Ситников встигає піймати м'яч.

85' Сергійчук у центрі поля зіграв рукою. Штрафний для "гірників".

86' Гра біля воріт "гірників". М'яч пролітає вище воріт.

87' Вихід один на один. Волошинович з м'ячем. Передача на Сікорського. ГОЛ!!!!!! 0:5 на користь "Вереса"

90' Марусич виривається з м'ячем. Підрізали його гравці "Вереса". Пенальті у ворота "Вереса". Марусич пробиваж. ГОЛ! РАХУНОК 1:5

Арбітр призначає 3 хвилини додаткового часу.

92' Гра біля воріт "гірників". Боротьба за мяч. ГОЛ забиває Волошинович! 1:6

СВИСТОК АРБІТРА. Гра завершилась рахунком 1:6 на користь рівненського НК "Верес".