42-річний мешканець Почаєва поскаржився у поліцію Дубенщини на інтернет-шахраїів, у яких купив бджолиний віск за 110 тисяч гривень, проте покупку отримати не вдалось.

Продавець по телефону повідомив клієнту, що товар буде доставлено на один зі складів служби доставки у Дубні. Коли ж кошти були переведені на обумовлений рахунок і замовник приїхав у сусідній райцентр, то дізнався, що на воску досі стоїть заборона видачі через несплату.

Номер телефону, за яким «укладався» договір, вже був вимкнений. На накладній товару був зазначений інший номер мобільного. Потерпілий набрав – співрозмовник назвався власником воску і повідомив, що заборона триватиме, доки той не оплатить замовлення. Житель Тернопільщини розповів, що кошти вже передані, проте на інший рахунок.

Розібратись у ситуації чоловік покликав поліцію. З’ясувалось, що у випадку невидачі товару зі складу через три дні він буде відвантажений назад до відправника. А відтак шукати кінці цієї махінації буде тоді ще важче.

Проте за клопотанням до суду, підготовленим у поліції Дубенщини, ошуканому вдалося забрати свою покупку.

Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 190 (шахрайство, що завдало значної шкоди потерпілому) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.