Він зазначив, що в області упродовж літніх канікул працювали комісії, що засвідчили готовність навчальних закладів краю. «Ми подбали, щоб 1 вересня діти сіли за парти та пішли в садочки у максимально комфортних та безпечних умовах. Доклали усіх зусиль, щоб збільшити кількість місць у дошкільних навчальних закладах. З початку року нам вдалось додатково створити майже тисячу місць в садочках області. Крім цього, разом з освітянами ми працювали над появою опорних шкіл, які стануть майданчиком для якісних освітніх послуг», - наголосив Олексій Муляренко.
Нині на Рівне нщині створено шість опорних шкіл. Усього по Україні – майже сотня. Під час педагогічної конференції, яка відбулась за участі Першого Віце-прем`єр Міністра України Степана Кубіва та Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич було презентовано Концепцію “Нової української школи” – ідеологію реформи середньої освіти, що почне діяти в 2018 році.
“Наше завдання – кожній дитині дати доступ до якісної освіти. Успіх України в тому, щоб побудувати суспільство освіченого загалу, бо кожна дитина, не залежно від її здібностей, має право на успіх в житті, на максимальне розкриття власних здібностей, яке може запропонувати якісна освіта”, - наголосила Лілія Гриневич. Міністр зазначила, що реформа орієнтована на те, щоб зробити випускника конкурентноздатним у 21-му столітті. Тобто потрібно випустити зі школи всебічно розвинену, здатну до критичного мислення цілісну особистість, патріота з активною позицією, інноватора, здатного змінювати навколишній світ та вчитися впродовж життя.
Прес-служба РОДА.