Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Нагороджено найобдарованіших школярів Рівненщини

Нагороджено найобдарованіших школярів Рівненщини

Обдарованих рівненських школярів та їх наставників сьогодні відзначили грамотами та грошима. Обласна влада так вирішила подякувати юним філологам, фізикам, митцям, спортсменами та журналістам за їх розумні досягнення. Майбутня еліта - півтори сотні старшокласників-призерів різноманітних конкурсів та олімпіад зібрались в обласному ліцеї-інтернаті.

Євгенія Лагода - цьогорічна випускниця рівненської загальноосвітньої школи №6. Упродовж року дівчина стала призеркою олімпіади з української мови, конкурсу знавців української імені Петра Яцика та конкурсу-захисту Малої академії наук. Але найбільше їй запам'яталась участь у всеукраїнському Турнірі юних журналістів на базі Острозької академії, де рівненська команда виборола третє місце.

Таких, як Євгенія, у залі - півтори сотні. Призери олімпіад і турнірів, мистецьких і спортивних змагань - обдарованих старшокласників та їхніх вчителів влада вітає стоячи. Для них підготували премії від 300 до 600 гривень і почесні грамоти.

Головний освітянин Рівненщини Іван Вєтров тішиться: упродовж останніх років досягнення учнів-олімпійців - стабільно високі, а особливу гордість викликають здобутки вихованців Малої академії наук.

Із такими досягненнями, каже Іван Вєтров, - не соромно просити обласне керівництво про збільшення фінансування підтримки обдарованих. Влада, у свою чергу, запевняє: до освітянських новацій рівнян привертатиме увагу всієї України.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: