Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Вчитися ніколи не пізно

Вчитися ніколи не пізно

Вчитися ніколи не пізно. Сьогодні це ще раз підтвердили слухачі навчального центру Служби зайнятості. Екзаменаційну комісію та гостей вразили показом моделей які створили власноруч слухачі спеціальності - закрійник. Здобуття нової професії це не пусті слова, а реальна можливість отримати роботу, або ж і заснувати власну справу. Дефіле майстрів-закрійників у наступному сюжеті.

П'ять місяців навчання залишились позаду, і вже нині закрійники презентують здобуті навички та знання - екзаменаційній комісії та роботодавцям. Спочатку виставка - тут слухачки представили - вишиті скатертини, серветки, та сорочки. Сучасний одяг свідчить - майстрині і справді опанували усі секрети закрійника.

Оцінити майбутніх закрійників прийшли не лише фахівці, а й роботодавці. Кажуть багатьох вже бачили у роботі на практиці, відтак сумнівів що до їх майстерності не виникає. Тому вже сьогодні пропонують роботу випускникам.

Найкраща демонстрація - показ власних виробів, їх закрійниці самі і демонструють. Блузи, спідниці, сукні, пальто і плащі, наостанок одяг з елементами вишивки. Хвилювань не приховують, адже це іспит, після якого слухачки отримують свідоцтво. Більшість з них у навчальному центрі не вперше, тому останні 5 місяців навчання були фінальними.

Нова професія - це шлях у майбутнє. Роботодавці пропонують нові робочі місця випускницям, а ті і самі мріють про створення власного бізнесу.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: