Ковельський відділ поліції розшукує двох жінок, ромської національності, котрі шахрайським способом заволоділи грошима, майном та ювелірними виробами 23-річної ковельчанки.

Поблизу кладовища на вулиці Незалежності в місті Ковель невідомі особи ромської національності, під приводом зняття порчі, ввели в оману заявницю та шахрайським способом заволоділи її грошима в сумі 250 грн., майном та ювелірними виробами. Зловмисники видурили в потерпілої золоті ланцюжок, хрестик, каблучку та сумочку заявниці. Сума завданих збитків становить понад 21 тис. грн..

Даний факт поліція зареєструвала в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

Одна з циганок - на фото. вміщеній у матеріалі.

Прикмети підозрюваних : 1) вік 55, середнього зросту, темне волосся із сивиною, повної тілобудови, одягнена в фіолетово-блакитне плаття на брительках. 2) вік 35, зріст середній, волосся темно русе - пряме, середньої тілобудови, одягнена в коричневу блузку, чорну спідницю, з собою мала чорну сумку з коричневою вставкою Поліція просить громадян, котрим відомо щось про осіб, причетних до скоєння цього злочину, зокрема, про їх місце знаходження, негайно повідомити за наступними номерами телефонів: (03352) 5-32-84, моб. тел. 095-242-67-75.