Підйом штурмової драбини через вікно на 2 поверх - один із найскладніших спортивно-пожежних прийомів. І першим з-поміж 200 учасників України став рівнянин Іван Дем'янчук. Він впорався із цим завданням за 7,74 секунд.

Ще один житель Рівне нщини Антон Томашевський подолав 100-метрову смугу з перешкодами. Його час - 17,95 секунд, що дозволило йому зайняти четверте місце. Він поступився переможцю трохи більше, як на 1 секунду.

Рівняни Віталій Шеремета, Олександр Осташевський, Дмитро Кривко, Іван Шмулига, Антон Томашевський та Іван Дем'янчук у бойовому розгортанні пожежної мотопомпи із результатом 26,25 секунд зайняли ІІ-ге місце.

Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами та подарунками від організаторів змагань.

Чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту відбувався з 30 червня по 2 липня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.Учасники були позділені на три вікові групи: молодшу (13-14 років), середню (15-16 років) та старшу (17-18 років).