Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Збір-змагання

Збір-змагання "Школа безпеки" та фестиваль "Дружина юних пожежників"

Рано вставати та не сподіватися на батьківську допомогу протягом трьох днів у польових умовах доведеться сотні дітей із всієї області. Вони - дружини юних пожежних, які зібралися поблизу Рівного аби поборотися за звання найкращого.

Юнаки й дівчата віком від тринадцяти до сімнадцяти років з'їхалися з усієї Рівненщини на збір-змагання "Школа безпеки" та фестиваль "Дружин юних пожежних". Три дні 15 команд демонструватимуть свої вміння та кмітливість. Такі пізнання й навики стануть у пригоді не тільки у змаганнях, а й у житті, — переконані рятувальники.

Радіють можливості позмагатися з командами з інших куточків області й самі учасники. Вони сумлінно готувалися та сподіваються на перемогу.

Розпочалося змаганні із бойового розгортання. Наступне завдання — гасіння умовної пожежі. Щоб дістати рукав й пустити струмінь води у ціль, команда має хвилину. І звісно, із пожежі потрібно винести потерпілого. А ще команди повинні вміти рятувати потопельників, надавати першу допомогу потерпілому, одягати захисний хімічний костюм, орієнтуватися на місцевості. За підсумками дві команди переможниці демонструватимуть свої вміння вже на Всеукраїнських зборах.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: