Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Останній вальс для випускників

Останній вальс для випускників

Вчорашні школярі - переступили поріг дорослого життя під романтичний вальс, тріпотіння крил білих голубів та жовто-блакитний рій повітряних кульок. Куди завезе їх тролейбус мрій дізнавалася Тетяна Коваль.

Традиційно випускники зустрілися у парку Шевченка, а вже звідти святковою ходою направилися до майдану Незалежності. Цьогорічна випускна мода — костюми з відливом, сукні короткі. Туфлі на високих підборах, даремно, що незручно.

Тисяча шістсот випускників вишикувалися у центрі Рівного. Найрозумніші, а їх тридцять один — отримали золоті медалі. Також оголосили переможців Квесту, який напередодні влаштували для одинадцятикласників. Третє місце посіла одинадцята школа, друге — двадцять третя. Не обійшлося і без прощального вальсу, повітряних кульок та голубів у повітрі. Тепер учорашні школярі зітхають з полегшенням. Щоправда, скаржаться на спеку. Натомість батьків переповнює хвилювання. Класний керівник прощається з учнями. Прожиті у школі дні називає сторінками. Інші випускники займають місця, згідно з квитками, у тролейбусі мрій.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: