Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
29 травня весь світ відзначав Міжнародний день миротворця

29 травня весь світ відзначав Міжнародний день миротворця

У Рівному майже третина військовослужбовців 13-го армійського корпусу виконувала миротворчі місії в інших країнах. Чесні, мужні, відкриті і справжні професіонали - їх майже не знають в обличчя, але вони герої нової доби.

Начальник армійської авіації 13 армійського корпусу полковник Володимир Пастухов у Рівному буває не часто. Він розривається не тільки між небом та землею, але й різними країнами. Він бачив небо із середини над Німеччиною, Афганістаном, Югославією, С'єра-Ліоне, Гвінеєю та Ліберією. Каже: "Небо, небом та головне - земля".

За 35 років шлюбу із небом Володимир Пастухов налітав майже 4 тисячі годин. Навчився не тільки розумітися на льотній техніці але конкурувати з метеорологами. Може прогнозувати погоду тільки поглянувши на небо. Сьогодні Володимр Пастухов виконує миротворчу місію в Ліберії. Разом із українськими військовослужбовцями та колегами з інших країн він військовими літаками перевозить техніку та вантажі, людей та медичне обладнання, евакуюють поранених та супроводжують у повітрі переміщення військ. Льотчик каже - місія в Ліберії не найлегша в його житті. Втім вміння розумітися із людьми та великий досвід допомагає Володимиру Пастухову не тільки за межами рідної країни. На ліквідації повені у Закарпатті він зробив неможливе для інших та допоміг не одному десятку потерпілих людей. Попри велике навантаження Володимир Пастухов завжди тримає себе у формі. Займається спортом і пропагує виключно здоровий спосіб життя. Впевнений небо підкориться тільки здоровій людині. А ось любити його може кожен.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: