5 червня близько 17:30 в смт. Млинів Млинівського району працівник Державної служби з надзвичайних ситуацій Валерій Тимчук врятував на озері потопаючу жінку.

Того дня водій 6-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Рівне нській області прапорщик служби цивільного захисту Валерій Тимчук, перебуваючи поза службою, порався на своїй земельній ділянці поруч з озером. Неподалік на березі відпочивала компанія з двох чоловіків та жінки.

За якийсь час рятувальник почув відчайдушні крики про допомогу. Прапорщик Тимчук чимдуж кинувся до місця події. Один з відпочивальників повідомив, що в озеро з пірса раптово впала жінка та миттєво пішла під воду. Не роздумуючи працівник ДСНС стрибнув в озеро. На відстані за 2 метра від берега Валерій Тимчук виявив потерпілу та обхопивши її під руки, витягнув з води. Жінка була без свідомості.

Рятувальник викликав на місце події «шкидку» та заходився надавати громадянці першу долікарську допомогу. Після кількох хвилин активних реанімаційних заходів врятована почала подавати ознаки життя. Щоб швидше передати жінку до рук лікарів, прапорщик Тимчук переніс її на свій мотоблок з причепом та повіз на зустріч «швидкої». Через півкілометра врятована була вже в автівці медиків, які доставили її в реанімацію Млинівської районної лікарні. Наразі жінка 1973 р.н., місцева мешканка, перебуває під наглядом лікарів.

Довідково: прапорщик служби цивільного захисту Валерій Васильович Тимчук, водій 6-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Рівне нській області, 1971 р.н., одружений, має 23-річну доньку, повідомляє ГУ ДСНС України у Рівне нській області.

pic