Посмішка це саме прикрасніше,що може буть у людини!!!! 02.06.16 , 1258 переглядів Поширити Інші статті: 10.07.16 Моя посмішка 10.07.16 Треба либиться - либлюся 07.07.16 Smile 07.07.16 SMILE;) 07.07.16 Посміхаюсь, бо чекаю від життя взаємності :) 06.07.16 Завжди усміхнена Патруль 24.06.26 На Дубенщині чоловік вчинив домашнє насильство над дружиною на очах у дітей 24.06.26 У Великому Олексині пожежа охопила господарську будівлю: рятувальники врятували два будинки 24.06.26 На Рівненщині посадовця будівельної фірми підозрюють у завданні державі збитків на понад 1,3 млн гривень