Поява автозаправної станції у центрі міста, земля для атошників, благодійні внески в закладах освіти та будівництво нової лінії електропередач. Саме ці проблеми нині найбільше турбують жителів Дубна. Туди в рамках проведення телемосту "Телемайдан: Запит на зміни" завітала команда телеканалу "Рівне 1". Детальніше про наболіле дубенчан та ймовірні шляхи вирішення озвучених проблем - далі.

Дубенчани проти будівництва АЗС у центрі міста. Про це чи не першим на телеміст "Телемайдан: запит на зміни" прийшов повідомити місцевий житель Михайло.

Пояснення міський голова Дубного знаходить швидко.

Міський голова Василь Антонюк обіцяє подати у суд на жителя Дубного за неправдиву інформацію. І згодом переконує, земля де має будуватись АЗС у приватній власності, а міська влада тільки надає вихідні дані для проектування. До того ж сам міський голова підтримує таке будівництво. Натомість експерти у рівненській студії обурюються такому одноосібному рішенню.

На Дубенському майдані між тим розгоряються пристрасті. Батьки питають у місцевої влади чи знають останні про існуючі добровільні внески у дошкільних та шкільних навчальних закладах, які не завжди бувають добровільними. Міський голова переконує у Дубному немає благодійних внесків у школах і садочках, про це мовляв подбали міські депутати.

Як і в кожному іншому районному центрі, актуальне питання про виділення земельних ділянок для учасників АТО. Зокрема це стосується смт Смиги.

Турбує жителів Дубенського району і майбутнє будівництво лінії електропередач, що ймовірно проходитиме через паї людей. Чиновники переконують, громадські слухання - проводили, однак селяни необхідної інформації так і не отримали.

Натомість про наслідки такого будівництва на людських землях точно знає експерт у рівненській студії.

Черговий телеміст "Телемайдан: Запит на зміни" вкотре підтвердив, місцева влада не комунікує із місцевими жителями, ба навіть рідко шукає таку можливість. У прямому ефірі місцеві чиновники принаймні пообіцяли щодо будівництва ЛЕП у кожній сільській раді провести додаткові зустрічі, на яких людям мають пояснити усі ризики та переваги такого сусідства.