Існує декілька видів фарбувальних засобів, що розрізняються за ступенем впливу на волосся. Який обрати аби мати красивий та стійкий колір, - читайте далі.

Сьогодні вітрини косметичних магазинів рясніють різноманітними флакончиками, баночками і тюбиками з фарбою. І кожна упаковка "обіцяє" щось дуже хороше: сильні міцне волосся, яскравий стійкий колір, блиск і сяйво, і багато-багато іншого. Що ж обрати? Все залежить від бажаного вами результату.



pic

Почнемо, звичайно ж, з натуральних фарб, якими користувалися ще наші мами. Найбільш популярні з них - хна і басма. Вони не псують структуру волосся і не викликають подразнень, але поступаються по стійкості хімічним. Крім того, природні барвники зміцнюють волосся, надають волоссю натуральний блиск і пишність. Наприклад, світле волосся сприятливо сприйме відвар ромашки, екстракти лимона або хмелю. Руді і темно-русяві дівчата можуть скористатися хною, екстрактами волоського горіха і кипариса.



pic

Далі, за ступенем шкідливості, йдуть нестійкі засоби, які змиваються після першого миття голови - це аерозольні і желеподібні лаки, туші та інші. Якщо ви бажаєте стати королевою вечора, здивувавши всіх незвичайними пасмами в тон до вбрання - цей варіант для вас.

До напівстійких фарб відносять відтінкові пінки, тоніки, шампуні і бальзами для волосся, вони впливають на поверхню волосся. З їх допомогою можна надати насиченість природному кольору або зробити його темнішим на кілька тонів. Колір блідне поступово, набутий відтінок, зазвичай, зникає після шостого-восьмого миття голови. Такі засоби підійдуть вам, якщо ви випробовуєте новий колір, хочете підкреслити ваш власний натуральний колір волосся або для зафарбовування першої сивини.



pic

Якщо короткочасність відтінкових пінок вас не влаштовує, якщо ви хочете надати волоссю більш яскравий і насичений колір або зафарбувати сивину, можна використовувати так звані напівстійкі фарби, вони змінюють початковий колір волосся до двох з половиною тонів. Вони не містять аміаку і не псують волосся (принаймні за заявою виробників), а змивається колір приблизно за 20-25 процедур миття волосся.

Джерело: ditvora.com.ua