Як зазначив заступник голови Рівне нської облдержадміністрації Ігор Тимошенко, Проект ЄС/ПРООН – один із найбільших грантових проектів, котрий нині відбувається в області. Проект діє з 2008 року. За цей час реалізовано близько півтори сотні ідей.
Наразі триває ІІІ фаза Проекту.
У 8-ми районах Рівне нщини реалізовується 32 проекти з покращення соціальної інфраструктури на селі. Загальна вартість – близько 12 мільйонів гривень. Торік започатковано новий напрямок діяльності Проекту – міський компонент. Учасниками якого є два міста від області – Костопіль та Дубно, де вже реалізовано 17 проектів загальною вартістю 6,5 мільйонів гривень.
«Проект достатньо ефективно показав себе на усіх рівнях та має серйозну підтримку влади Рівне нщини. Підтвердженням цього є те, що постійно виділяються кошти на співфінансування. Так, вже два роки поспіль з обласного бюджету спрямовано по 500 тисяч гривень», - зазначає Ігор Тимошенко.
За словами заступника голови ОДА, важливим є те, що громади навчилися думати проектно, а друге – відповідально. "Сільські ради готові брати половину видатків на себе. Це говорить про те, що ми поступово дійшли до того, що громади готові витрачати кошти Євросоюзу ефективно", - наголосив Ігор Тимошенко.
Також у рамках програми підтримки об’єднаних територіальних громад, що впроваджується за проектом «GIZ» у 2016 році Проект ЄС/ПРООН схвалив новий напрямок діяльності - підтримка створення та діяльності ЦНАПів. Миляцька сільська рада об’єднаної територіальної громади отримала можливість реалізувати проект, що передбачає проведення капітального ремонту будівлі та технічне й програмне оснащення центру загальною вартістю 1,3 мільйона гривень.
Крім того, проектом підтримано новий інноваційний компонент з розвитку міст «Smart city» (розумне місто), що має на меті реалізацію проектів з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.
Повідомляє прес-служба Рівне нської ОДА.