Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Перший дзвоник залунав сьогодні для понад двохтисяч рівненських першачків

Перший дзвоник залунав сьогодні для понад двохтисяч рівненських першачків

Перший дзвоник залунав сьогодні для понад двохтисяч рівненських першачків. Освітяни радіють нарешті перший раз у перший клас пішли на дві сотні більше школяриків. Переконують, усі рівненські школи до нового навчального року готові, і додають проблем з підручниками школярі не відчують. З яким настроєм перший дзвоник зустріли рівненські школярі далі у сюжеті.

Першого вересня традиційно найбільше хвилювань у батьків першокласників, та випускників. Кажуть у такі дні розуміть - дитина виросла. Цього дня школярів вітають не лише рідні. Виходять з владних кабінетів і чиновники. аби пригадати свій перший дзвоник.

Педагоги до свята готуються ретельно. Урочисто зустрічають першачків, дають їм настанови, та вручають символічний ключ до знань, не забувають і про іграшки для шестирічок. А наймолодші учні вже першого дня демонструють свої таланти. Традиційно випускник і першокласниця першим дзвоником сповіщають про початок нового навчального року.

Чи сподобається першачкам у школі - час покаже. Поки що за школою сумуть учні з досвідом.

Досвідчені школярі переконують найкращий перший день у школі - купа вражжень, лише один урок, і ніякого домашнього завдання.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: