Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На Рівненщині гинуть дикі качки

На Рівненщині гинуть дикі качки

На Рівненщині гинуть дикі качки. На водоймі поблизу Здолбунова наприкінці минулого тижня рибалки побачили сотні мертвих птахів. Для спецслужб це стало сюрпризом - про масову загибель пернатих вони дізнались від знімальної групи Рівне 1. Що робити зі стихійним могильником фахівці довго вагалися. Насамперед заборонили полювати в цілому районі. А загиблу птицю зібрали бійці МНС, аби доправити на експертизу. Наші кореспонденти прибули на водойму задовго до ветеринарів та рятувальників. Те, що побачили, далі у сюжеті.

Рівнянин Андрій Волкошовець першим побачив мертву птицю на березі водойми. І одразу забув про полювання.

Мертвих диких качок тут справді багато, мисливець з берега налічив три сотні дзьобів. На воді догори черевом другий день плавають і мертві чайки. А на березі - жоного представника спецслужб. Першими з'являються медики, потім еменесники. Кажуть, таке бачать уперше. Після вагань - починають збирати мертву птицю в пакети. Обіцяють потім знищити.

З вуст фахівців - жодних версій та припущень. Медики переживають за свійську птицю, адже місто за півкілометра. Єдине, чим заспокоюють - інфекційних захворювань у мертвої дичини не виявили.

Утім, що саме спричинило масову смерть трьох сотень диких качок, фахівці так і не знають. Припускають - птахи могли загинути через брудну воду. Ставок поблизу Здолбунова давно не чистили. А от чи варто людям боятися за власне здоров'я, ветеринари поки не кажуть. До суботи обіцяють оприлюднити результати бактеріологічної експертизи.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: