29 квітня при виконанні війського обов'язку у зоні проведення АТО помер солдат Мацюк Олександр Володимирович, уроженець с. Велика Любаша Костопільського району.

Наводимо короткі біографічні дані про Героя. Народився 4 квітня 1975 року. У 1982 пішов у перший клас Пісківської ЗОШ, яку закінчив у 1992. Навчався на курсах водія категорії "С" в Рівне нському ДОСААФ.

Призваний до лав Української армії у червні 1993. Проходив військову службу у Харківській області, м. Чугуїв водієм БТР Національної гвардії. Звільнений із лав армії восени 1994. Після звільнення мав роботу у колгоспі "40-річчя Жовтня". Згодом, після розпаду колгоспу, працював охоронцем Костопільського ДБК. Після звільнення працював на різних роботах. Був одружений, має доньку Ольгу.5 лютого 2015 пішов добровальцем захищати свою державу. Підготовку проходив на Рівне нському полігоні. У травні 2015 був ротований до зони АТО у місто Мар'їнка у складі 14-ї бригади за спеціальністю навідник САУ. Також проходив службу у м. Красногорівка у 81-му військовому опорному пункті.

Сьогодні, 2 травня, на майдані Т. Г. Шевченка відбулося прощання з Героєм. Після цього тіло відправили у с. Пісків, де 3 травня о 13 годині відбудеться поховання.

У зв'язку зі смертю Героя 2 і 3 травня оголошені днями жалоби у Костопільському районі.

Джерело: kostvlada.org

Читайте також: У зоні АТО загинув військовий з Рівне нщини