Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Американський футбол у Рівному

Американський футбол у Рівному

Гра заморська, там же й популярна! На стадіоні Мототрек команда Рівненські монархи у третьому турі чемпіонату України Флаг-ліги приймала одразу трьох суперників - дві команди з Вінниці і одну з Житомира.

У першому матчі Рівненського туру флаг-ліги господарі зустрілися з Житомирськими "вепрами". "Монархи" відразу ж захопили ініціативу та постійно вели в рахунку. Утім в останні хвилини пропустили 2 вдалі спроби суперників і в результаті поступилися 18:27. Рівненські гравці кажуть через брак досвіду.

Рівненська команда існує 5 років. Поки, що рівняни без спеціальної екіпіровки, каркасів та шоломів, тому і заявилися у Флаг-лігу. У якій суперники не збивають один одного, а просто зривають прапорець, що вісить на поясі у кожного гравця. Правила гри прості, пронести м'яч за лицьову лінію половини поля суперника.

Вже у наступному матчі "Рівненські монархи" таки здобули свою першу перемогу в Чемпіонаті. А лідерами рівненського туру стали Вінницькі вовки. Їх гравці більш досвідчені, тому і є фаворитами ліги. Поки, що "Рівненські монархи" на 5 місці у Чемпіонаті. Поліпшити своє турнірне становище рівняни зможуть на початку червня у Хмельницькому.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: