6349 Рівненських кіноманів та любителів кіношних танців потішили учасники клубу спортивного бального танцю "Лінія". Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Рівненських кіноманів та любителів кіношних танців потішили учасники клубу спортивного бального танцю

Рівненських кіноманів та любителів кіношних танців потішили учасники клубу спортивного бального танцю "Лінія"

Вони відтворили сюжети відомих мультфільмів, кінострічок та мюзиклів на сцені будинку культури "Хімік". Глядачі кажуть: дійство гідне Міжнародного дня танцю.

На сцені - герої мюзиклу "Чикаго", фільмів "Пірати карибського моря", "Сутінки", мультфільму "Льодовиковий періоду". Адже тема концерту - "Танець у кіно". Так клуб спортивного бального танцю "Лінія" відзначає Міжнародний день танцю.

До постановок діти віднеслися дуже серйозно. Адже фільми, сюжети яких вони відтворюють у танці — хітові. А в кожного танцюриста — своя роль. Розбавили тематичні номери рівнян гості із Хмельниччини, Івано-Франківська і Тернопіля. Так, танцюристи із Волочиська додали трішки екзотики та хіп-хопу.

Тож на сцені вирували справжні пристрасті з кінострічок та життя у виконані маленьких танцюристів. Їм під силу не тільки складні па, а й комічні та драматичні ролі світового кінематографу.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: