Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Право бути народом, а не бидлом збирається захистити Комітет Національного порятунку України

Право бути народом, а не бидлом збирається захистити Комітет Національного порятунку України

Щоб виступити єдиним фронтом, рівненські націонал-демократи погодилися забути усі суперечки і жити дружно. Чи означає це народження згуртованої і сильної опозиції - відповіді шукала Наталка Пастухова.

Вже давно рівненська спільнота не бачила зібраних під одним дахом та з однією шляхетною метою представників стількох політичних сил та громадських організацій Рівненщини. Вони запевняють - залишать чвари та непорозуміння позаду - адже попереду час великої боротьби - за щастя, за волю, за добробут народу. Який неодмінно вийде на майдани.

У комітет на рівних засадах увійшли представники 20 політичних партій та громадських організацій Рівненщини, серед яких Українська народна партія, ВО, Батьківщина, Християнський демсоюз, захисники вітчизни, спілка офіцерів, Пора, Народний рух України, Жінки батьківщини, конгрес українських націоналістів та Народна самооборона. Стурбовані зрадою національних інтересів та загрозою втрати державності України, члени Комітету національного порятунку України запевняють, боротимуться виключно у межах конституції України. Тому закликають усіх об'єднуватися та виступати проти антиконституційних дій нинішнього уряду, Президента, а також їх українофобної політики. Поки що подібний комітет створили лише в Тернопільській області. Політики запевняють комітет - відкритий для усіх національно свідомих партій та організацій.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: