Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Найзагадковіша рівненська жінка

Найзагадковіша рівненська жінка

Найзагадковіша рівненська жінка. Хто вона достеменно не знають навіть фахівці. Саме такий гордий титул рівненські архітектори ще багато років тому присвоїли візитівці міста - металевій дівочій постаті на ви"їзді до Рівного із міжнародної траси Київ-Чоп.

Монумент незалежності у Центрі Києва для багатьох туристів є візитною карткою української століці. Однак пальма першості подібних скульптурних копозицій давно в руках рівнян.

Не знає цього і багаторічний головний зодчий Рівного Микола Пасічний. Пригадує, діва з букетом зустрічала подорожніх задовго до 700-річчя міста. Але саме до цього ювілею її неабияк причепурили.

За незалежної України монумент знову переодягли. Змінили державну символіку і топорграфічну стилістику. Герб - український, українська літера "і" у назві міста. Таке оновлення до смаку і молодим архітекторам. У візитівці Рівного вони не поспішають щось змінювати.

"Идет девчонка городом зеленим". Цю пісню 25 років тому співало усе Рівне. Їі вважали неофіційним гімном міста, пригадує Микола Пасічник. Зізнається - , як справжній чоловік, так і не зумів розгадава загадку цієї, хоч не живої - жінки.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: