Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
В Україні день пам'яті Чорнобильській катастрофі

В Україні день пам'яті Чорнобильській катастрофі

Від дня аварії на Чорнобильській атомній минуло 24 роки, але біль не стихає із плином часу. Наслідки найстрашнішої техногенної катастрофи в історії людства даватимуться взнаки ще багатьом поколінням. У Рівному пам'ять жертв Чорнобильської трагедії вшанували поминальною службою та мітингом-реквіємом.

Державні прапори в руках рівненських еменесників. Квіти тримають чиновники та перехожі. Тут немає байдужих. Тут практично усі- жертви чорнобильської катастрофи. Ліквідатори, учасники, жителі забруднених територій. Багато з них пам'ятають ті перші дні після пожежі на четвертому енергоблоці, та досі переживають біль, за втраченими друзями та надіями. Кобзар із сумом перебирає струни бандури. Гості з Франції висловлюють співчуття. Діляться спогадами колишні ліквідатори. Вони впевнені - Чорнобиль не закінчився.

Більшість чорнобильців незадоволені своїм нинішнім статусом, та відношенням держави до їх проблем. Та незважаючи на маленьку пенсію, відсутність будь яких гарантованих пільг та із ними - зневірення у подальші зміни, вони вважають цей день пам'яті не тільки скорботним але й радісним.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: