Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Право на щасливе дитинство щодня відвойовують маленькі рівняни з діагнозом дитячий церебральний параліч

Право на щасливе дитинство щодня відвойовують маленькі рівняни з діагнозом дитячий церебральний параліч

Право на щасливе дитинство щодня відвойовують маленькі рівняни з діагнозом дитячий церебральний параліч. Кожен самостійно зроблений крок для них, та їхніх батьків - це справжня перемога. Яка неможлива без спеціальних і систематичних тренувань. Одне з таких - іпотерапія - катання на конях. Лікування не з дешевих. Тож одна з рівненських служб таксі взялася до благодійності.

Лише кілька хвилин спілкування з благородними кіньми - і надія відновити дитині здоров'я народжується знову. Розповідає батько Насті Антонюк. На іпотерапію вони приходять до рівненського зоопарку кілька разів на тиждень.

Такого лікування у Рівному потребують десятки родин - розповідають в громадській організації Кристал. І лише цього року терапію оплатили з державного бюджету. Торік хвилин їзди верхи обходилася батькам у гривню. Тому нині вони цінують найменшу допомогу.

Водії однієї з міських служб таксі усе літо спонукали своїх пасажирів до благодійності. Усе, що зібрали, сьогодні передали дітям.

Поки в організації міркують, на що витратити понад півтори тисячі гривень, дітям - не до грошей. Вони радіють кожній хвилині життя. І охоче демонструють свої таланти.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: