Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівненські школярі вчаться самозбереженню

Рівненські школярі вчаться самозбереженню

У місті стартував тиждень безпеки. Пожежники, піротехніки і медики об'єдналися навколо спільної мети: зробити майбутні літні канікули безпечними для школярів. Першими поводитися із вогнем і робити штучне дихання вчилися учні 2-ої школи.

В Україні внаслідок надзвичайних ситуацій гине півтори тисячі школярів щороку. З них найбільше - у пожежах. Така невтішна статистика - результат легковажності самих дітей. Тому освітяни спільно з еменесниками влаштовують дні цивільного захисту.

Піротехнік зі стажем Володимир Бунтовський минулого тижня рятував центр Рівного від 26 снарядів. Нині місія хоч і легша, але не менш відповідальна. Рятувальник демонструє зразки вибухонебезпечних предметів і попереджує учнів про загрозу невідомих знахідок.

Дітей навчають як правильно поводитися в надзвичайних ситуаціях і кого найперше кликати на допомогу. Практичний майстер-клас - як вийти з вогню і зробити штучне дихання. Школярі ніби й уважно слухають, але найбільша увага - автомобілям.

Невипадково день цивільного захисту організовують навесні. Саме в період літніх канікул зростає кількість пригод за участю школярів. Тож якщо подібні роз’яснення стануть частішими, кажуть рятувальники, то надзвичайних ситуацій з вини дітей поменшає.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: