Сім`я - це диво! Щастя, яке потрібно заслужити)))
Сім'я 29.01.16 , 1799 переглядів Сім'я - це диво! Щастя, яке потрібно заслужити) Поширити Інші статті: 12.02.16 Я і мої дітки 12.02.16 Шесть детей у двух сестер + две собаки 07.02.16 Найрідніші 03.02.16 Сімейне селфі 03.02.16 Наше сімейне селфі в Тунелі Кохання 03.02.16 'Євина сім"я!!!!!!!! Патруль 23.06.26 На Рокитнівщині оштрафували чоловіка, який побив собаку на ланцюгу 23.06.26 Знайшов у прикордонній зоні та приніс додому: на Рівненщині чоловік зберігав 600 патронів 23.06.26 На Рівненщині патрульні виявили трьох водіїв електротранспорту з ознаками сп’яніння