17 січня о 15.00 у світлиці комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради відбудеться презентація книги рівненського драматурга, актора, режисера Івана Білоуса «Сурми над містами: історико-драматичні твори».

Презентація книги стане вечором пам’яті митця, так як напередодні Нового року, він відійшов у вічність.

«Сурми над містами» – зібрання історико-драматичних творів Івана Білоуса. Крім відомих історичних драм «Марія – княгиня Рівне нська (Несвицька)», «Гальшка – княжна Острозька», «Данило Галицький», «Семен Височан», у книзі вміщено неопубліковані раніше драми. У розділі «мої ролі» вміщено світлини з особистого архіву автора.

Іван Білоус народився 20 січня 1934 року в селищі Гоща на Рівне нщині . Шахтар, землекоп, бетонник, колгоспник, моряк на Балтійському військово-морському флоті, співак у Рівне нському ансамблі пісні і танцю Українського Полісся, Гуцульському ансамблі м. Івано-Франківськ, виконавець гумористичних творів та соліст у Рівне нській філармонії. У творчому доробку Івана Білоуса до 300 різнопланових ролей та понад 40 драматичних постановок. Як вокаліст він дав понад три тисячі сольних концертів.