Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Культура сходу стає ближчою

Культура сходу стає ближчою

У Рівному відбулися відкриті обласні змагання зі східного танцю "Захаріт 2010”. У палаці дітей та молоді майже 2 сотні учасників змагалися у мистецтві танцю живота.

„Танець живота” перестає бути чимось екзотичним. Це демонструють треті відкриті обласні змагання „Захаріт 2010”. На турнір зібралося майже 200 учасниць. І хоч це в першу чергу змагання, але обмін досвідом безцінний переконують організатори.

Щоб опанувати мінімальну програму достатньо великого бажання і лише трохи часу та зусиль переконує Оксана. На Чемпіонаті України вона здобула другу сходинку в номінації дебют, тож вже нині в ранзі фаворита. Мистецтво танцю живота і без вікових обмежень. Розпочати танцювати ніколи не пізно, кажуть організатори турніру. Дівчата з п'ятирічного віку займаються цим танцем. У вихованок рівненського клубу "Орхідея" різні мотиви для занять східними танцями, але усі поважні. Нині "танець живота" активно освоюють в усій Україні. Щотижня відбуваються подібні змагання. Рівненщина у східних танцях на передових позиціях.

Усі призери турніру східних танців Захаріт 2010 отримали кубки, медалі та дипломи, а також матимуть змогу виступати на офіційних змаганнях.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: