БІЛИЙ ЖАКЕТ. З джинсами і ще раз з джинсами: як синіми, так і блакитними, сірими, рваними, злегка потертими, кльош, бойфрендами... Не відомо чому, але в модних колах тривалий час фігурує думка, що саме білий жакет - ідеальний товариш вашого стилю. Під нього можна одягнути будь-яку темну шифонову блузку, футболку. Взуття та сумки підходять в якому завгодно діапазоні кольорів. До такого жакету і джинсів підійде немало кольорових варіантів. Також білий жакет радимо поєднати з червоним, м'ятним, блакитним або персиковим платтям, в результаті чого Ваш образ стане довершеним та стовідсотково оригінальним.
БЕЖЕВИЙ ЖАКЕТ. Відмінно виглядає на чорному тлі, в якості якого може послужити чорний брючний комбінезон, чорна блузка або чорні звужені брюки, маленьке чорне плаття. Також гарно поєднується з темними відтінками зеленого (у вигляді клітки на брюках або принта на блузці ). У такому образі Ви будете виглядати достатньо вишукано, елегантно та в дечому благородно. Гарне поєднання жакет такого кольору має з джинсами і чорною шкірою (шорти, спідниця-олівець, брюки-скіни). Аксесуари радимо підбирати в коричневій гамі, чорного кольору або пастельних відтінків. Сумка або ремінь в цьому випадку може підійти будь-якого кольору, головне аби такий атрибут був Вам до душі та підкреслював Вашу індивідуальність.
ЖОВТИЙ ЖАКЕТ. Поєднується з блакитним, чорним та білим кольором. Під жакетом може бути блакитна сорочка або біла блузка. Нижче жакета - джинси (різних моделей), звужені чорні брюки або чорна шкіряна спідниця-олівець чи навіть пряма. Яскраві вкраплення у вигляді рожевої сумки, зелених босоніжок, різнокольорових кольє з каменями у цьому випадку будуть сприйматися виключно позитивно.
ЗЕЛЕНИЙ (БІРЮЗОВИЙ) ЖАКЕТ. Прекрасний варіант для жінок, які більшість свого робочого часу проводять в офісі. Разом з тим і під час повсякденних буденних турбот такий жакет стане в пригоді, розбавить сіру одноманітність та зробить її приємнішою. Коричневий джемпер, бежева подовжена блузка, жовтий, чорний, білий топ - чи є у вас що-небудь з цього? Якщо так, то сміло відкидайте усі сумніви подалі та впевнено одягайте їх під зелений жакет. Безпрограшні варіанти низу - чорні брюки та спідниці, блакитні джинси, чорні шорти, можливі навіть і жовті штани. Золоті аксесуари до такого жакету будуть дуже доречними.
ЧЕРВОНИЙ ЖАКЕТ. Створений для білого верху і чорного низу. Летюча шифонова блузка, мережевий або гладенький шовковий топ білого кольору в ансамблі з чорною спідницею–"олівцем", шкіряними шортами або "закільцьованими" брюками – на наш погляд, один з найкращих образів у поєднанні з червоним жакетом. На другому місці у цьому випадку вдало закріпилося сіре трикотажне плаття плюс червоний жакет, на третьому - рожева блузка, червоний жакет та чорні укорочені брюки.
КВІТКОВИЙ ЖАКЕТ. Річ сонячна, тепла, весняно-літня, тому і поєднувати його краще з легкими топами і блузами, сукнями та комбінезонами з шортами. Різноманітність квіткових варіацій не може не вразити, якраз через це і буває вкрай важко підібрати, який жакет і з чим його носити. Саме він може доповнити як повсякденний, так і вечірній образи, якщо принт не надто схожий на сільську галявину.
СІРИЙ ЖАКЕТ. Асоціюється зі строгим діловим виглядом, адже він ідеально вписується в рамки офісного стилю, чорно-сірих штанів і класичних блакитних сорочок. Також його можна одягнути з майкою (білою, сірою, чорною), рваними джинсами, блакитною сукнею зі спідницею-пачкою, шкіряними легінсами і джинсовими шортами. Головне, аби фасон і матеріал вписувалися у вуличний стиль.
ЧОРНИЙ ЖАКЕТ. Найпопулярніший і найбільш поширений. Підійде до будь-яких яскравих брюк, джинсів різних моделей, шкіряних легінсів, спідниць різної довжини від А до Я. Він синхронно поєднається як з трикотажною хуліганською, так і з вечірньою розкішною декорованою сукнею.