Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному жінка ледь не спалила пятиповерхівку разом  із людьми

У Рівному жінка ледь не спалила пятиповерхівку разом із людьми

У середу вдень в Рівному виникла пожежа, яка ледь не призвела до трагедії. У п'ятиповерхівці на вулиці Корольова зайнялася квартира. Коли приїхали пожежники, з вікон третього поверху виривався густий чорний дим, а на сусідніх балконах зібрались перелякані люди. Їхні помешкання наповнились смертоносним димом тож дихати всередині було просто неможливо. На їхній порятунок і кинулися еменесники. На людей одягнули кисневі маски і вивели на вулицю.

Втім, вивести всіх людей еменесники не змогли. Злякавшись пожежі, в одній із квартир зачинилася молода жінка із чотиримісячною дитиною. На стукіт сусідів вона ніяк не реагувала і ще невідомо якби все закінчилося якби вчасно не нагодився її чоловік.

Зараз дитина з матір'ю у лікарні. А мешканці будинку серйозно задумались про виселення господині квартири, в якій виникла пожежа. Адже її помешкання горить уже втретє.

Власницю квартири, в якій виникла пожежа, люди звинувачують не просто так. Адже у своє помешкання жінка зносить різноманітний мотлох через що у будинку постійний сморід. На зауваження сусідів не реагує, а коли виникла пожежа просто втекла, - кажуть рятувальники. Вони ще мають встановити остаточну причину займання, та вже зараз відомо, що пожежа сталася через елементарне порушення правил пожежної безпеки.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: