Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Вересень, 2015. Чорнобиль Юлія, 23 роки

Вересень, 2015. Чорнобиль Юлія, 23 роки

(*Місце навчання/роботи:*) В цьому році закінчила навчання в РДГУ з червоний дипломом Магістра спеціальність "Початкова освіта, практична психологія". Навчаюсь у школі водіння і займаюся курсами "Кройки та шиття".

Захоплення:() Захоплююсь танцями, спортом, фото, люблю відкрите і креативне спілкування, певний час приділяю подорожам з близькими людьми, цікавлюсь створенням ексклюзивного одягу.

Досвід участі у відеозйомках Досвід роботи у відеозйомках розпочався ще зі школи в театральній та танцювальній студії. Брала участь у конкурсі краси "Королева РДГУ" під час якого отримала цінний досвід. Згодом закінчила навчання в модельному агенстві "Панна". Приймала участь у конкурсі краси "Міс Рівненщини". Також маю досвід у відеозйомках під час запису інтерв'ю і привітань.

Інші статті:

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту дозволяється лише при дотриманні правил використання матеріалів. Редакція сайту залишає за собою право видаляти коментарі, які принижують честь і гідність людини, містять заклики до насильства, пропагують расову та національну ворожнечу, не відповідають морально-етичним нормам. © ГО ІА «Рівнеінформ»

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: