Сьогодні, 26 липня, відбувся перший тур чемпіонату України, другої ліги ФК «Скала-Стрий» - «Верес- Рівне».

Рівне нський Верес" зіграв на полі суперника у м. Стрий Львівської області. Тим не менш, для господарів поля цей матч закінчився поразкою.

Перший тайм матчу завершився з нічийним рахунком 0:0. Та вже в другому таймі гравці "Вереса" відкрили рахунок, з яким успішно і завершили матч.

На офіційній сторінці футбольного клубу "Верес" у ФБ, не стримуючи емоцій, повідомили радісну звістку про перемогу рівнян у цьому матчі:

"Верес чемпіон!!!! ФК "Скала - ФК "Верес" 0:1!!!! Переможний початок! Ще все по переду".

Верес чемпіон!!!! ФК "Скала - ФК "Верес" 0:1!!!! Переможний початок! Ще все по переду... #фкверес #рівне #rivne #fcveres #футбол

Posted by Рівне нський футбольний клуб "Верес-Рівне " on 26 липня 2015 р.

Відеотрансляція (запис) матчу "Верес" - "Скала":

Нагадаємо, 22 липня "Верес" зіграв свій перший офіційний матч, який завершився рахунком 1-0 на користь київського "Арсенала".