Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
21 липня в програмі

21 липня в програмі "На часі" говорили про розподіл земельних ділянок і квартир у Рівному. Гість студії - депутат Рівненської міської ради - Анатолій Чугуєвець.

Світлана Сирота: Завтра міська рада можливо прийме рішення про передачу земельної ділянки, яка належить тресту заленого господарства у користування правління ЖКГ. Сьогодні ви разом із комунальниками збирали прес-конференцію з цього приводу. В чому проблема? 

Анатолій Чугуєвець: Справа в тому, що земельну ділянку дійсно мають розділити та роздати працівникам тресту зеленого господарства. Однак цих працівників у списках на ділянки зовсім мало, там фігірують зовсім інші прізвища.

Світлана Сирота: Хто в списках?

Анатолій Чугуєвець: Перший у списку начальник житлово-комунального господарства, далі йде юрист і так далі.

Світлана Сирота: Є багато молодих сімей без житла. Що ви можете вирішити?

Анатолій Чугуєвець: Я не берусь шуккати шляхи вирішення цієї проблеми. Можу сказати лише одне, програма молодіжного кредитування не допомагає.

Світлана Сирота: Коли міська рада займеться гральними автоматами?

Анатолій Чугуєвець: Я пройшовся по залах гральних автоматів і був дуже вражений. Одне знаю точно, дозвіл на встановлення гральних автоматів дає заступник голови облдержадміністрації Юрій Благодир, а місце для встановлення - начальник управління торгівлі.    

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: