Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Марина Прищепа

Марина Прищепа

Вона цілеспрямована та активна. Вона життєрадісна і вірить у здійснення мрій. Вона любить подорожувати різними країнами і містами та розуміється у кінематографі.

Марина за освітою психолог, навчалася у Рівненському Держаному Гуманітарному Університеті. Під час навчання працювала моделлю та брала участь у кількох конкурсах краси. Журналістську кар’єру розпочинала, працюючи у різних газетах. Навіть у 2008 році стала «Студентом-журналістом року» у Рівненській області. Також навчалася у «Школі Універсального Журналіста».

На телебачення потрапила, прочитавши оголошення у газеті. Через кілька телепроб у різні проекти, стала автором та ведучою програми “Кінолекторій”, яка і досі виходить в ефірі телеканалу «Рівне 1». На початку роботи над програмою, а це було у 2009 році, мало що знала про кіно, проте зараз розуміє, кінематограф – невичерпна і дуже цікава тема. Також Марина є режисером програми “Веселі уроки”, яка навчає дітей та дорослих танцювати та створювати вироби власними руками. Як режисер, Марина працює над програмою «Анекдоти по-рівненськи». У ній відомі рівняни розповідають свої улюблені анекдоти глядачам Першого місцевого. Із задоволенням працює над створенням сюжетів для програми «Новини Рівного».

Марина займається хенд-мейдом, полюбляє готувати смачні страви і обожнює активний відпочинок, особливо на морі.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: