Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]

"Україна - моя сім'я" - заявляє переселенець з Луганщини Борис Пасичнюк [ВІДЕО]

Хотів влаштуватися сам, щоб було спокійно і комфортно усій сім'ї, але почав допомагати іншим вирішувати їхні проблеми. Так за деякий час переселенець з Луганської області створив громадську організацію "Україна -Моя сімя".

Борис Пасичнюк усе життя проживав з сім'єю поблизу містечка Красний Луч на Луганщині. Довгий час працював шахтарем, потім їздив на заробітки, працював будівельником. Коли почалася війна у рідному місті переїхав у Рівне.

Спочатку чоловік хотів вирішити власні проблеми, і в спеціалістів попросив шмат землі, але коли йшов на зустріч свої погляди переглянув.

Після підтримки переселенців Борис вирішив особисто зайнятися будівництвом будинку.

За кілька місяців роботи , Борис вже вивчив головні проблеми переселенців, які потрапляють у Рівне.

Родина Бориса швидко адаптувалася у новому місті. Двоє дорослих дітей залишились на заробітках у Росії. Молодші двоє дітей вчаться у школі в Рівному.

Дружина також влаштувалася, і вже працює - фітнес-тренером. Борис розповідає про їх громадську організацію і рівняни і переселенці вже знають. Місцеві приносять допомогу, переселенці приходять зі своїми потребами та проблемами. Допомагають чим можуть - порадами, консультаціями юристів, і просто речами.

І це каже не межа. Попереду у Бориса Пасичнюка з Луганщини ще багато амбітних планів. Нині готуються до вуличної благодійної акції. А також мріє, яким буде будинок для переселенців у Рівному.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: