Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Придбали поліс і головний біль на додачу

Придбали поліс і головний біль на додачу

Рівняни, котрі справно платили внески за полісом КАСКО, тепер марно добиваються компенсації за пошкоджене авто. Від чого незастраховані ті, хто застрахувався - тепер знає Тетяна Коваль.

Ще напередодні Дня святого Миколая, минулого року, родина Кнапів під'їхала до супермаркету. Припаркувалися. Коли чоловік вийшов з автомобіля, побачив, що у їхню сторону несе іншу автівку. Удар був не сильний і, на щастя, обійшлося без жертв.

Автомобіль купили у кредит. Застрахували на сім років за програмою КАСКО з нульовою франшизою. За два роки Кнапи виплатили більше дванадцяти тисяч гривень страховки, відповідно до сум прописаних у договорі. Тепер, коли авто потребує ремонту, оплачувати його страхова компанія не поспішає.

Експерт страховика оцінив пошкодження майже на тисячу гривень дешевше. Та це не єдина невідповідність. У страховій компанії кивають на долар: валюта виросла, відповідно і вартість авто. А Кнапи, вартість КАСКО на 2010 рік не перерахували.

Юристи ж розповідають, що такі випадки не поодинокі. У страховій компанії пообіцяли переказати вісімдесят відсотків суми за ремонт авто. Утім, сім’я Кнапів налаштована рішуче. Планує звернутися до суду, якщо ремонт автівки оплатять частково.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: