Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Кремлівський досвід

Кремлівський досвід

Його намагалися перейняти рівненські лікарі в московських колег. Російські медики-науковці відвідали Рівне, щоб поділитися кращими методами лікування грипу та гепатиту. Що нового повідали рівненським лікарям сусіди — знає Ігор Шумик.

"Пока ми боль чужую чувствуєм, пока живет в нас состраданье, пока мечтаем ми и буйствуєм есть в нашей жизни сострадинье".

Такий девіз повен бути у кожного лікаря переконані російські медики, які приїхали у Рівне поділитися досвідом лікування грипу та гепатиту. Ажіотаж навколо пандемії вірусу АH1N1 вщух, але вірусологи в пошуках: як зменшити кількість смертей. Людмила Колобухіна півжиття лікує хворих грипом у Росії, відзначає його мутацію і байдужість людей до недуги.

Це на собі відчув ось цей чоловік. Простуда переросла в пневмонію, нині його стан стабільний, скоро виписуватимуть. Якби вчасно звернувся та не займався самолікуванням усі свята не пролежав би у палаті.

Російські вчені-медики переконані, найбільш дієвою проти грипу та гепатиту є вакцинація. Вона у рази підвищує імунітет, а відтак і здатність вберегтися від вірусів.

Боротися проти будь яких хвороб легше разом дійшли згоди і кремлівські і рівненські медики. Тому такий обмін досвідом лікування будуть використовувати і надалі, бо на кону життя людей.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: