У Рівному день Соборності України відзначили традиційно покладанням квітів до пам'ятників та концертом на головній сцені в області. Щоправда вшанування героїв, мабуть через великий мороз, були не масовими і короткотривалими. Та й героїв було мало, а більшість учасників — молодь з символікою кількох політичних сил в руках.
А розпочалася хода пам'ятниками також традиційно з Покровського собору, де відслужили Божественну літургію. Знову ж таки помолитися прийшло не багато охочих, як серед чиновників. так і простих рівнян.
Після покладання квітів та вінків до пам'ятників „Загиблим за Україну” та Головному Отаману Армії Української Народної Республіки, голові Директорії УНР Симону Петлюрі, вшанували також могилу ще одного з українського військового діяча, командувача Східною групою об'єднаної Армії Української Народної Республіки і Галичини Василя Тютюнника.
Не випадково, кажуть історики, що акт злуки українських земель було проголошено 22-го січня. Саме у цей день, щоправда роком раніше у приміщенні Київського Будинку вчителя було підписано Четвертий універсал, за яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. І хоча вже невдовзі після Соборності України — її знову роз'єдинили день 22 січня 1919 року показав, що усі українці хочуть бути разом.