Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
27 червня у програмі

27 червня у програмі "На часі" нова політична сила "Єдиний центр"

Про результати першого засідання обласної організації політичної партії "Єдиний центр" ведуча Світлана Сирота розмовляла з гостями студії - народним депутатом України - головою партії "Єдиний центр" - Ігорем Крілем та головою обласної організації партії - Валерієм Богуцьким. 

Світлана Сирота: Пане Ігор, навіщо було створювати ще одну політичну силу?

Ігор Кріль: Ми бачимо більше проблем, ніж простий громадянин України. Тому вирішили з цим щось робити. Для цього і було створено нову політичну партію.

Світлана Сирота: "Єдиний центр" називають альтернативою "Нашої України". Чи є пропрезидентською силою?

Ігор Кріль: Ми не є альтернативою "Нашої України". Ми будемо працювати для людей. Ми не збираємось ні з ким змагатись і не використовуємо чиєсь ім'я.

Світлана Сирота: Ідейним натхненником створення "Єдиного центру" називають голову Секретаріату Президента України Віктора Балогу. Наскільки це правда?

Ігор Кріль: Про нас говорять багато нісенітниць. Ідейним натзненником для нас є кожна людина, яка шукає щось краще для майбутнього України. Балога не є членом "Єдиного центру", тому не являється нашим натхненником.

Світлана Сирота: "Єдиний центр" декларує "прихід до влади в регіонах нової політичної сили". Чи означає це, що ваша партія висуне власного кандидата на вибори міського голови Рівного.

Валерій Богуцький: Все залежить від того, коли відбудуться вибори. Хоча ми такої можливості не відкидаємо.     

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: