![](/pics2/1411/i041032.jpg)
На базі Сапожинського НВК, що на Кореччині, запрацювала друга дошкільна група. За словами освітян, у закладі була вільна площа, тож ефективне її використання дасть змогу зекономити бюджетні кошти, та заощадити на комунікаціях і харчоблоках.
Дошкільна група розрахована на 20 дітей. На ремонт приміщень спрямували гроші районного бюджету - 160 тисяч гривень, а також кошти спонсорів та громади села.
Про це повідомили на сайті Рівне нської ОДА.