Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На Рівненщині поблизу села Бармаки Рівненського району згорів трактор

На Рівненщині поблизу села Бармаки Рівненського району згорів трактор

Він спалахнув близько 13-ї години. Рятувальники не відразу дістались місця пожежі. Польова дорога виявилась слизькою, а схили - крутими, тож коли пожежники нарешті приїхали, трактор палав наче смолоскип.

Спершу рятувальники з допомогою водяних стволів охолодили паливні баки із соляркою, які могли щомиті вибухнути. Впоравшись із цим, еменесники повністю загасили пожежу.

У цей час трактористу, 43-річному Олександру, стало зле. Він скаржився на болі в серці і прийти в себе зміг лише після допомоги пожежників, які дали йому заспокійливе. Чоловік розповів, що вони з напарником орали колгоспне поле, як раптово почули скрегіт металу і тієї ж миті з двигуна вирвався стовп вогню.

Вогнегасником загасити палаюче моторне масло не вдалося. Напарник побіг за декілька кілометрів за допомогою в село і вже звідти викликав вогнеборців. Олександр міг зробити це раніше, та, маючи мобільний телефон, від хвилювання забув номер пожежно-рятувальної служби. Час був згаяний, і зараз ви бачите те, що залишилося від трактора К-700А 1996 року випуску.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: