Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному відбудеться

У Рівному відбудеться "Свято малюка"

Вперше в Рівненській області заплановано «Свято Малюка», присвячене Міжнародному дню недоношеної дитини. Свято відбудеться 18 листопада о 11.00 годинів актовому залі КЗ «Рівненська обласна дитяча лікарня» РОР, вул.Київська, 60, м.Рівне.

З 2009р в світі святкують Міжнародній день недоношених дітей (World Prematurity Day). Цей день запроваджений 17 листопада за ініціативою Європейського фонду по догляду за новонародженими дітьми (European Foundation for the Care of Newborn Infants, EFCNI).

«День білих пелюсток» - називають його у всьому світі, підкреслюючи особливу тендітність та незахищеність таких діточок.

Цьогоріч вперше у Рівному місцеві лікарі проведуть свято недоношених діток. На захід запросять маленьких пацієнтів.

Рівненські медики переконують – недоношеність - це не вирок, це діти, яких необхідно виходжувати і боротися за їх життя та здоров’я.

- У КЗ "Рівненська обласна дитяча лікарня" вже третій рік працює відділення недоношених діток . Завдяки праці та натхненню лікарів, смертність недоношених дітей зменшилась в рази, та значно покращилась якість життя недоношених дітей з масою тіла до 1000 гр. У відділенні недоношених новонароджених дітей КЗ «Рівненська обласна дитяча лікарня» РОР щорічно лікується та виходжується понад 300 передчасно народжених дітей.- розповідає завідувач відділення недоношених У КЗ "Рівненська обласна дитяча лікарня" Катерина Макарчук.

Організація "Свята Малюка" відбудеться за підтримки Соціального проекту «Торопіжки» під патронажем Фонду волонтерів України та БФ "Скарбниця Надії".

На святкування запрошено пацієнтів, які перебували на виходжуванні в відділенні недоношених новонароджених. Серед малюків будуть діти, які народилися з вагою менше 1000гр, віком до 3х років. Що є прикладом необхідності і важливості боротися за життя та виходжувати глибоко недоношених дітей.

Також на свято запрошено: голову Рівненської обласної ради, представників Управління охорони здоров’я Рівненської ОДА, президента «Асоціації неонатологів України», представники пологового будинку РМР та обласного перинатального центру, спеціалісти нашої лікарні, які займаються передчасно народженими дітьми.

Програмою передбачено:

1. Відкриття заходу. - 5хв

2. Презентація відділення для недоношених дітей. -10хв

3. Вітання від гостей (адміністрація лікарні, голова Рівненської обласної ради, представники Управління охорони здоров’я Рівненської ОДА, президент «Асоціації неонатологів України», обласний неонатолог, спонсори) -25-30 хв

4. Корисні поради батькам від спеціалістів (імунізація недоношених, вигодовування до 3х років, спостереження після виписки із стаціонару, неврологічна допомога або раннє втручання) - 25-30 хв

5. Окремо в залі буде оснащена ігрова зона для дітей, де ними будуть займатися аніматори.

6. Дегустація дитячого харчування від партнерів «Нутриция», «Хумана», «Нестле».

7. Закриття заходу. Подарунки дітям від спонсорів: ТМ «Толо», ТМ «Алёнка», ТМ «Антошка», «Нутриция», «Хумана», «Нестле», «НЗ ТЕХНО» -5-10хв

8. Фото на пам'ять.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: