Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Досі не знайшли злочинця, який застрелив жінку у Рівненському районі

Досі не знайшли злочинця, який застрелив жінку у Рівненському районі

Досі невідомо, з якої зброї вбили жінку, яку знайшли з простреленою головою в лісопосадці неподалік села Рогачів Рівненського району, про що ми розповідали у минулому випуску. Востаннє 55-річну Ксенію Ящук бачили у неділю, 25 жовтня, коли вона поверталась додому в Рогачів із села Оржів, де працювала на підприємстві "ОДЕК”.

Коли жінка не з’явилась на роботу, її рідні забили на сполох. Про зникнення сповістили міліцію і почали шукати власними силами. У п’ятницю її знайшли. Вона лежала в лісопосадці, прикрита гіллям, за 100 метрів від дороги.

За фактом загибелі жінки Рівненський райвідділ міліції порушив кримінальну справу за статтею навмисне вбивство. Втім, жодного підозрюваного правоохоронці поки не мають.

Невідомо правоохоронцям і з якої зброї вбивця поцілив у жінку. Головною загадкою для слідчих залишаються мотиви вбивці. Адже загибла, за словами її сина, ворогів не мала і була звичайною робітницею. Вводить в оману і те, що цінні речі, які жінка мала при собі, з місця злочину не зникли. Правоохоронці, традиційно, просять час на розкриття цього вбивства і обіцяють для цього не спати ні вдень, ні вночі.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: