У п’ятницю, 7 листопада, о 18:00 годині відбудеться презентація роману «Я пам’ятатиму твоє обличчя», який намагається відповісти на питання, як знайти сили, щоб жити далі, коли втрачаєш найцінніше? Саме такі обставини складаються в житті головного героя книги – Андрія.

Після трагічної загибелі нареченої, втікаючи від болю втрати, він вирушає разом з другом в українську «глибинку». Проте, замість того, щоб пірнути у сільську тишу і простоту, несподівано стає свідком жорстокого вбивства. Далі перед очима оживає моторошна місцева легенда зачарованого озера, що переплітається з абсолютно реальними злочинами. Починає непомітно стиратись межа між справжнім й вигаданим, між живими людьми та привидами, між здоровим глуздом і божевіллям. Чи зможе звичайний хлопець розплутати клубок таємниць і віднайти правду? Чи зможе він вціліти та вистояти до кінця? Добро завжди перемагає зло. Принаймні, так кажуть…

Поліна Кулакова — молода письменниця, родом з міста Івано-Франківськ, зараз проживає і працює у Львові. Учасниця Літературного Клубу «Горизонт», створеного при Івано-Франківській організації Національної спілки письменників України. Член літературної творчої Спілки «ЕЛІТЕР». Автор різнопланових оповідань, есе, ліричної поезії. Раніше друкувалась у альманахах «Lithium», «Ліра», «Вінтаж» (м. Хмельницький), «Бандероль у майбутнє» (м. Івано-Франківськ), та ін.

Місце проведення: Кав'ярня-книгарня «Calamarius» вул. Петра Могили, 18